Rozhovor
Jak se radovat ze stáří.
> více
Areály pro seniory

Lékařské ordinace, donášková služba, údržbáři, zahradníci, ale i pradleny a uklízečky. Celkem běžně bývají v areálech bytových domů pro seniory také kadeřníci, manikérky, pedikúra či masáže.

Hledáte bydlení "na úrovni"?

Poradíme Vám !

 
Správa peněz a majetku
AGENTUR PAZDERA

 je již 31 let ve Švýcarsku jedním z nejspolehlivějších partnerů pro správu Vašeho majetku a financí. Tedy po celou jednu generaci. A zůstáváme po Vašem boku i nadále. Protože my jsme Vaše jistota. 

 Kontaktujte nás !

 
Poradna
Vaše nároky na důchod jsou zabezpečeny i když se stěhujete ze Švýcarska, Česka, či jiné země. Zde najdete odpovědi na časté otázky.
> více

Hledáte stomatologa a paradontologa v ČR ? Klikněte na www.brnozubar.cz ! Vyzkoušeli jsme a doporučujeme.

 
Vítáme Vás
Přečetli jsme:
Podle současných odhadů se v EU do roku 2050 zvýší počet lidí starších 65 let o 70 % a počet lidí starších 80 let o 170 %.

Vážení přátelé,

není to tak dlouho, co jsme si říkali, že je nám "čtyřicet" a to hezké už máme za sebou. Dnes se této větě jen pousmějeme, protože víme, že život jde dál. Stejně, jako v mládí, nás potěší nové auto a stejně nás zahřeje u srdce pohled na krásné věci. Neseme si sebou svůj neopakovatelný svět s tím, že život nás nezbavil denních starostí. Ba naopak, nějakou nám na cestu ještě přidal. Již desítky let žiji ve Švýcarsku, kde moje firma věrně provází své klienty. Včera jsme spolu řešili investice a dnes Vám pomáhám řešit dědictví. Ale taky domov důstojný ke všemu, co jste v životě museli vykonat a obětovat.

Chci Vám jen poděkovat za Vaši loajalitu naší společnosti AGENTUR PAZDERA a ubezpečit Vás: Jsem pořád s Vámi.

.